Projekt i wykonanie Simple Marketing

Dane firmy

PV Nita Sp. z o.o. 

Damian Nita Usługi Elektryczne
ul. Dobra 24
60-185 Skórzewo
NIP 7642129934

PVnita

Projekt i wykonanie Simple Marketing

FOTOWOLTAIKA

 

Dla domu

Dla rolnictwa

Dla firm

Dla rolnictwa

Dla firm

Dla domu

Pierwsze spotkanie
Podczas pierwszego spotkania przeprowadzamy z Państwem wywiad, który umożliwi nam dobranie idealnej instalacji, zapytamy na przykład o dotychczasowe rachunki za prąd, ale też zrobimy zdjęcia dachu. To spotkanie nie powinno trwać dłużej niż godzinę.  

Drugie spotkanie
Na kolejnym spotkaniu przedstawimy Państwu przynajmniej dwie oferty instalacji fotowoltaicznych i bardzo dokładnie je omówimy. Wytłumaczymy na jakiej zasadzie zostały dobrane panele i falownik, omówimy też umowę, której kopię zostawimy Państwu do zapoznania się. Porozmawiamy też o dotacjach i odpowiemy na wszystkie pytania. To spotkanie może potrwać nawet dwie godziny, ale bardzo nam zależy żeby Klient wszystko dobrze zrozumiał i nie został z pytaniami bez odpowiedzi.  

Oczywiście również po spotkaniu jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Podpisanie umowy i montaż
Po podpisaniu umowy ustalamy termin instalacji. Sam montaż i podłączenie instalacji trwa około 2-3 dni. Zajmujemy się również formalnościami związanymi z wymianą licznika oraz pomagamy w wypełnianiu dokumentów związanych z pozyskaniem dotacji. W okresie trwania gwarancji, która standardowo trwa 5 lat, monitorujemy pracę całego układu.  

Serwis
Przed końcem gwarancji wykonujemy darmową usługę serwisową oraz wykonujemy pomiary całej instalacji.
WSPÓŁPRACA
Pierwsze spotkanie 

Drugie spotkanie

Podpisanie umowy i montaż

Serwis
4
1
2
3