3

2

1

4

Serwis

Podpisanie umowy i montaż


Drugie spotkanie


Pierwsze spotkanie 


WSPÓŁPRACA

Pierwsze spotkanie

Podczas pierwszego spotkania przeprowadzamy z Państwem wywiad, który umożliwi nam dobranie idealnej instalacji, zapytamy na przykład o dotychczasowe rachunki za prąd, ale też zrobimy zdjęcia dachu. To spotkanie nie powinno trwać dłużej niż godzinę.  


Drugie spotkanie

Na kolejnym spotkaniu przedstawimy Państwu przynajmniej dwie oferty instalacji fotowoltaicznych i bardzo dokładnie je omówimy. Wytłumaczymy na jakiej zasadzie zostały dobrane panele i falownik, omówimy też umowę, której kopię zostawimy Państwu do zapoznania się. Porozmawiamy też o dotacjach i odpowiemy na wszystkie pytania. To spotkanie może potrwać nawet dwie godziny, ale bardzo nam zależy żeby Klient wszystko dobrze zrozumiał i nie został z pytaniami bez odpowiedzi.  


Oczywiście również po spotkaniu jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Podpisanie umowy i montaż

Po podpisaniu umowy ustalamy termin instalacji. Sam montaż i podłączenie instalacji trwa około 2-3 dni. Zajmujemy się również formalnościami związanymi z wymianą licznika oraz pomagamy w wypełnianiu dokumentów związanych z pozyskaniem dotacji. W okresie trwania gwarancji, która standardowo trwa 5 lat, monitorujemy pracę całego układu.  


Serwis

Przed końcem gwarancji wykonujemy darmową usługę serwisową oraz wykonujemy pomiary całej instalacji.

Dla domu

Dla firm

Dla rolnictwa

Dla firm

Dla rolnictwa

Dla domu

FOTOWOLTAIKA

 

Projekt i wykonanie Simple Marketing

PV Nita Sp. z o.o. 

Damian Nita Usługi Elektryczne
ul. Dobra 24
60-185 Skórzewo
NIP 7642129934

Dane firmy

Projekt i wykonanie Simple Marketing